Veda” Şirketi 1997 yılında kurulmuş olup, bugün Rusya Federasyonu’nun en önde gelen evcil hayvan ürünleri üreticilerinden biridir. Fabrika, Moskova’dan 80 km uzaklıkta, ekolojik temiz bir alanda yer almaktadır ve 4.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şirket, evcil hayvanlarda hastalıkların önlenmesine ve tedaviye yardımcı ürünler üretmesinin yanı sıra, hijyen ve bakım ürünleri de imal etmektedir. Ürünlerinin tümünde Şifalı bitkiler ve organik maddelerden oluşan doğal malzemeler kullanılmaktadır.

Veda Şirketi’nin  Ürünleri

•  Hayvanlar için bitkisel ve tedaviye yardımcı ürünler,

•  Phytomineral ( Bitki ve Mineral kombinasyonlu ) fonksiyonel gıdalar,

•  Hayvanlar için lezzetli ve sağlıklı ödüller,

•  İnsektisit ve Akarasitler

•  Hayvanlar için Kozmetik ve Hijyenik Bakım Ürünleri

•  Tüm bunların yanı sıra  «VEDA-MODA” markası altında hayvanlar için özel tasarımlı ve Şirkete ait Patentli tekstil ürünleri (  giysi, ayakkabı, yatak, oyuncak, taşıma kabı, battaniye, Atlar için Eyer ve diğer aksesuarlar)

Ürünlerimiz, sadece bitki formülasyonları, doğal ve organik maddelere dayanmaktadır. Şirketin en önemli bilimsel başarısı, tüm hayvanlar için tek tip standart’ın ve homojen kalitenin geliştirilmiş olmasıdır.

Bugün VEDA ,evcil hayvan ürünlerinin geniş bir yelpazede üretimi için modern olanaklarla donatılmıştır Şirketin personelinin önemli bir kısmını Veterinerler, doktorlar, doktora  nitelikli biyologlar, mühendisler ve  kimyagerler oluşturmaktadır. Çalışanların yüksek entelektüel potansiyeli şirketin birçok alanda başarılı olması ve ileriye doğru hareket etmesine olanak sağlamaktadır.

Şirket Uluslararası ISO 9001-2008, ISO 9001-2008 sertifikalarına sahip olup, yine bu standartlara göre üretim yapmaktadır.
VEDA, Evcil Dostlarımızın refah standartlarını iyileştirmek, yaşam kalitesini artırmak ve hayvan sahibini gereksiz masraflardan kurtarmak amacıyla ürünler geliştirir.

Website: http://www.vedavet.com/


VEDA ÜRÜNLERİ ;

KOTERVİN

KOT BAYOUN SIVI

HEALTHY KİDNEYS SIVI

CHAMMOMİLE

CALENDULA

KOT BAYOUN

CLEAN SKIN

CLEANSING TEA

HEALTHY KIDNEYS

HEALTHY HEART

METASTOP

CYTOSTAT

POTBELLY

IMMUNESYSTEM

FOR JOINTS

FOR TEETH AND BONES

ANTIALLERGENIC

FOR HAIR AND COAT

FOR HAIRBALL

PHYTOPASTE MALT

BIORHYTM FOR DOGS

BIORHYTM FOR CATS

LACTOFERON

DENTAVEDIN

OTODEPIN

OTOVEDIN

PHYTO SHAMPOO

CREAM & BALM 250 ML

CREAM & BALM 20 GR

AVANPOST BIO

DOUBLE ACTION GEL 250 ML

CREAM & BALM FOR JOINTS 250 ML