EXİGO H400 HEMOGRAM CİHAZI

Kalite önemli olduğunda EXİGO H400 HEMOGRAM CİHAZI çeşitli veteriner klinik ortamlarına uygundur. Kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanan sistem, bir dakikadan kısa sürede yüksek kaliteli sonuçlar sunar. 
Mikro pipet adaptörü, önceden monte edilmiş on iki hayvan profili ve yerleşik karıştırıcı gibi diğer pek çok avantajın yanı sıra ayrıcalıklı bir özelliktir.
exigo h400 hemogram cihazı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Parametreler ( 19 parametreli tam otomatik sistem)
RBC, MCV, HCT, MCH, MCHC, RDW#, RDW%, HGB, PLT, MPV, WBC, LYM#, LYM%, MON#, MON%,GRA/NEU#* , GRA/NEU%*, EOS#, EOS%
Ekran
Sezgisel işletime sahip 7” Renkli dokunmatik ekran
Bağlantı Noktaları
USB çıkışı
Verim
Saatte 53 örneğe kadar kapasite
Boyut
395x295x475 mm
Gelişmiş WBC Diferansiyeli
Köpek, kedi ve at için 4 parçalı
Sığır, gelincik, tavşan, koyun, sıçan, fare, domuz, keçi ve yeni dünya devesi için 3 parçalı
Numune Hacmi
Açık tüp aspirasyonu veya 20 μL mikro kapiler ile doğrudan başlatma
Ağırlık
18 kg
exigo h400 hemogram cihazı
Sezgisel grafik arayüz
Sistemin sezgisel dokunmatik ekran sekmeleri, düğmeleri ve açıklamaları hem net hem de açıklayıcıdır. Örneğin Sonuç Çubuğu Görünümü ile sonuçların aralık dahilinde olup olmadığını bir bakışta görebilirsiniz.
Alternatif olarak, grafikler, parametreler, uyarılar vb. içeren geleneksel görünümü seçin. Exigo’nun i-butonu, gizemli işaretler ve garip hata kodları yerine, kullanıcılara önerilen eylemler ve temel sistem bilgi mesajlarıyla birlikte net hematolojik yönergeler sunar.
İstediğiniz tüm bilgiler – anlaşılması kolay sonuçların yanı sıra kalite yönetim verileri ve hematoloji kılavuzları.
exigo h400 hemogram cihazı
Kolay günlük çalışma
Exigo, günlük işlemleri kolaylaştıran birçok kullanıcı dostu fonksiyona sahiptir. Çeşitli boyutlarda altı tüp kapasiteli yerleşik karıştırıcı, üstün numune işleme olanağı sağlar (sonuç kalitesi için önemlidir) ve tezgah alanından tasarruf sağlar.
Harici bir barkod okuyucu bağlantısı, beklenen değerler, son kullanma tarihleri, lot numaraları vb. gibi hayati önem taşıyan tahlil bilgilerini tarama ve girme olanağını açar. Hızlı, akıllı ve hatasız.
exigo h400 hemogram cihazı
Yalnızca bir damla kanla bir dakikadan kısa sürede sonuç alınır – mükemmel bir seçim
Bir dakika içinde tam CBC elde etmek için gereken tek şey 20 µl’lik bir örnektir. Exigo’nun MPA mikro pipet adaptörü – günümüzün veteriner hematoloji analizörleri arasında ayrıcalıklı bir özellik – özellikle kedi yavruları, yavru köpekler ve diğer küçük hayvanlar veya vücut sıvısı numuneleri (sinoviyal sıvı gibi) için mükemmel bir seçimdir.
exigo h400 hemogram cihazı
Düzenli otomatik temizleme artı kan pıhtısının önlenmesi
Hayvan kanı örnekleri pıhtılaşma ve akış yollarını tıkama eğilimindedir. Bu sorunla baş edemeyen herhangi bir hematoloji analizörü bu nedenle önemli sorunlarla karşı karşıya kalır. Exigo bu riski en aza indirir.
Sistemde yerleşik bir prob yıkama özelliğinin yanı sıra kan pıhtılarını, protein oluşumunu veya bakteri üremesini önleyen bir enzimatik temizleyici içeren yerleşik bir reaktif paneli bulunur. Bu, otomatik pıhtı önlemeyle birlikte sisteminizin her zaman en iyi çalışır durumda tutulmasını sağlar.